Prekes pristatome per 1-3 darbo dienas po užsakymo gavimo.

Prekių pristatymo būdai Lietuvoje

  • LP Express pašttomatai
  • Omniva paštomatai
  • Atsiimant taisykloje Vilniuje

LP Express paštomatai

Jei pasirinkote prekę atsiimti „LPexpress“ paštomate, ji bus pristatyta kupono galiojimo laikotarpiu. Kai prekė pasieks paštomatą, gausite el. laišką ir trumpąją sms žinutę iš „Omniva“ arba „LPexpress“ su specialiu kodu, kurį suvesite paštomate atsiimdami prekę. Prekę atsiimti galėsite tik gavę šią žinutę ir „Lpexpress“ kodą. Nuo žinutės gavimo dienos prekę iš paštomato atsiimti privalote per 7 dienas.

Omniva paštomatai

Jei pasirinkote prekę atsiimti „Omniva“ paštomate, ji bus pristatyta kupono galiojimo laikotarpiu. Kai prekė pasieks paštomatą, gausite el. laišką ir trumpąją sms žinutę iš „Omniva“ su specialiu kodu, kurį suvesite paštomate atsiimdami prekę. Prekę atsiimti galėsite tik gavę šią žinutę ir „Omniva“ kodą. Nuo žinutės gavimo dienos prekę iš paštomato atsiimti privalote per 7 dienas.

Atsiimant taisykloje Vilniuje

Užsakymą įvykdome per 1-2 darbo dienas, kai prekės būna atvykusios į skirstymo centrą Lietuvoje. Jūs būsite informuotas elektroniniu laišku apie pasikeitusį statusą „Siunta paruošta atsiėmimui“. Laiške bus nurodytas Jūsų užsakymo nr., atsiėmimo skyriaus darbo laikas ir adresas.

Pristatymo laikas:

Prekių pristatymas vyksta nuo 08:00 iki 18:00 val.

Prekių atsiėmimo skyrius Vilniuje:
Adresas: Konstitucijos pr.12, Vilnius
Darbo laikas: I–V 10:00 – 19:00